Cemre fannn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yasemin ile özel röpörtaj

2 posters

yasemin ile özel röpörtaj Empty Geri: yasemin ile özel röpörtaj

Mesaj  Kızıl_Prensesim Çarş. Eyl. 03, 2008 1:18 pm

tşk şekerim
Kızıl_Prensesim
Kızıl_Prensesim
Yeni Üye
Yeni Üye

yasemin ile özel röpörtaj Empty yasemin ile özel röpörtaj

Mesaj  Gülçinci Çarş. Eyl. 03, 2008 12:34 pm

Senin için ''taş gibi kız'' diyorlar =) Peki,sen hangi açıdan ''taş gibi''sin?
Heheh,bilmem,taş mıyım?
Kendinde en sevdiğin ve sevmediğin özellikler?..
Anlayışlı olmamı seviyorum,ama bazen kendimden çok fazla ödün veriyorum,bu yönümden nefret ediyorum.Yani ''hayır'' diyemememi sevmiyorum.
Taş kalpli olduğun zamanlar olur mu?Taş kalpli olmayı gerektiren durumlar sence neler?
Evet oluyor tabii.Terim gerçekten çok kötüdür.Cemre bu yönüme domuz diyor Her şeyi bir kalemde silebilirim.Buda sürekli içime atmamdan kaynaklanıyor tabii.
5 taş oynamayı bilir misin,kaç taşa kadar geliyorsun?
Haha biliyorum!Küçükken annemle hep oynardık.Hepsini toplardım valla
Hayatının ''5 taşı'' nedir,bize hayatının olmazsa olmaz 5 şeyini söyleyebilir misin?
Hmmmm,annem,sağlık,sevgi,dostluk ve araba Bunlar,olmazsa olmazlarım benim!
Yolda çok değerli bir taş buldun!Ne olmasını isterdin?
Çok güzel bir taşım vardı,küçük beyaz bir taş...Onu çok değer verdiğim birine hediye etmiştim.Ama şimdi yine eski yerinde duruyor;bahçemdeki küçük havuzumun duvarında...Ne isteyeceğimi bilemiyorum,ama sanırım sevgi olabilir.Sevgi,çok önemli benim için!
''Tek taş yüzük''merakı olan kızlardan mısın?Senin tek taşını kim alsın?
Hahaha!Tek taş merakı olan bir tipe benzemiyorum zaten bakılınca da Çok güzel bir şey tek taş yüzük...Ben de beğenirim,ama sanırım takmam.Kimin alacağı konusuna gelince...Kimse almasın,ben alırım.
Huysuzluk ve somurtkanlık yapar mısın?Hangi zamanlarda olur bu ve seni ne normale döndürür?
Tabii ki yaparım ve inanamyacağınız kadar asık suratlı olurum.Aslında kendimi normale dönüştürüyorum,''boşver''diyerek...Ya da bir çikolotayla
Malum,The Thing'in cildi biraz sorunlu,Sen ergenlik dönmeinde cilt problemleri yaşadın mı?
Heheh!Alnımda bir sivilce çıktı bir sene,ama o sene sonunda bir şey kalmaıştı,çünkü deniz suyu iyi gelmişti sanırım.
Senin listenin taşları neler?
Taş gibi adam:Josh Holloway
Taş gibi filmejavu
Taş gibi şarkı:Big Girls Don't Cry
Taş gibi kadın:Angelina Jolie
Taş gibi kitap:Sadece Bir Gecelik
Herkesin senin süper kahraman olduğunu bilmesini mi,yoksa Süperman ve Batman gibi gizli kahraman olarak kalmak mı isterdin?
Tabii ki gizli kalmak isterdim =)
Şu anda insanlık için bir şey yapacak olsan,ne yapardın?
Küresel ısınma sorununu çözerdim derhal!
Sence uzaylılar fiziken nasıl yaratıklar?
Her zaman ya kocaman kafası,kocaman gözleri,ince vücutları olan ya da küçük garip renkli yaratıklar olarak tanıttıkları için kafamda farklı canlandıramıyorum
Çocukken süper kahramanın kimdi,şu anda kim?
Hmmm!Herkül tabii ki Şu anda ise annem...
Sevgilinin bir süper gücü olsa,bunun ne olmasını ve olmamasını isterdin?
Trafik kazalarını engellemesini isterdim.Herkese ''evet''demesini ise hiç istemezdim.
Gülçinci
Gülçinci
Gülçinci Özel Admin
Gülçinci Özel Admin

- Similar topics